HISTORIA POSTALIS ETC... osobní blog Ivana Leiše

VELKÉ UPŘÍMNÉ DÍKY Doporučený

Vážení návštěvníci mých oosbních tsránek,

      od zřízení mých osobních stránek v květnu 2017 letos uplynulo víc jak tři roky. Za tuto dobu jsem se ve svých  příspěvcích doložených ilustracemi a fotografiemi dotkl témat, které mne provázejí od dětství a o které mám stále zájem. Příspěvků, studií, katalogů, fotografií je již požehnaně - dají se měřit v řádu stovek. Podělil jsem se s vámi o kus života a jsem rád, že jste svými milými komentáři vyjádřili velkou spokojenost. Jsem velmi potěšen i tím, že jste upřímně vyjíádřioli radost na objevem řady článků s tématy, které jste hledali a postrádali v ostatních příspěvcích. Za všechny nevyžádané komentáře velmi děkuji. Podpořili mé úsilí a rád budu v psaní pokračovat.

     Někteří z vás mi napsali i své zkušenosti s příjmem obsahu tohoto webu a popsali náměty na vylepšení funkce stránek a celého portálu. Již jsem se spojil se svým webmasterem a požádal, bay se nad vašimi náměty zamyslel a pokud to jde, zjednal nápravu s cílem vytvořim komfortním příjem portálu. 

     Postupně se budu snažit na individuálně na vaše komentáře odpovědět. To se stane až poté, co dostanu odborné stanovisko od svého zkušeného webmastera.

     Všem děkuji, že reagovali na mé vstupy. Many thanks to all who reacted to my posts.

     Škoda, že doba kovidová neumožňuje navštěvovat muzea a archivy všeho druhu, bádat v plnohodnotné míře, cestovat a ověřovat si fakta na místě. Doufám, že se situace změní a budme všichni žít opět plnohodnotný život jako dříve, navíc poučeni a obohacení o poznání, že si mám vážit svého života. Každý den je důležitý.  I tato doba nás obohatila a otevřela nám oči. Ukázala, že i věci okolo nás, do současné doby všední, nudné, nezábavné, nás mohou zaujmout. Važme si toho.

     Milí přátelé ze všech koutů světa. Jsem rád, že technika nám umožnila předávat a získávat řadu poznatků na dálku. Těm, kteří mne pozvali na návštěvu podobných portálů, které provozují sami, rád sděluji,m že je s velkým zájmem navštívím a poučím se fakty a zážitky z jejich příspěvků. Aspoň na dálku.

     Zájemcům, kteří jsou zaujati poštovní historií rád sděluji, že jsem od roku 2013 do 2018 přispíval na web mého domovského filratelistického klubu www.kf0015.cz a stále občasně na něj a jeho sesterské odnože jako je např. modry.kf0015.cz přispívám. Na těchto stránkách lze najít i mé další  příspěvky (některé jsem přenesl na mé současné stránky).

     Rád otevřu prostor na portálu www.historiapostalis-etc.cz, jak mne někteří z vás o to žádali. Zbývá dořešit jen technickou stránku tohoto přenosu. Děkuji i těm, kteří bez váhání umožnili přístup svým sociálním skupoinám na můj osobní web. To je pro mne velká pocta.

     Přeji všem mým příznivcům šťastné a zdravé dny. A všechny vás prosím chraňte sebe a své bližní alepsoň rouškou. Ženám posílám virtuální květinu - první květ magnolie z mé zahrady, krerá se nebála kovidu a vykvetla v letošním dubnu...

 

     Váš Ivan L. 

 

DSC00073

DSC00114

.

,

 

  

Naposledy změněnoúterý, 24 listopad 2020 11:10

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.