HISTORIA POSTALIS ETC... osobní blog Ivana Leiše

Nejnovější publikace - FRANKOTYPISTÉ

Frankotypisté - nejnovější memoárová publikace

Koncem roku 2017 jsem vydal samonákladem další publikace pod názvem "FRANKOTYPISTÉ", kde zachycuji historii prvních výplatních otisků na světě, přehled otisků z území Československa a zejména historii sběratelství výplatních otisků v Československu. Bohatě ilustrováno. Objednávky přijímám na mejlové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na nedávné Národní výstavě v Liberci v září 2019 byla oceněna velkou pozlacenou medailí ve třídě literatury.

 

 

Zároveň PŘIPOMÍNÁM, ŽE I PŘEDCHOZÍ PUBLIKACE MEMOÁROVÉHO TYPU "Žralok A frankotyp" JE STÁLE V NABÍDCE KE KOUPI. I tato publikace byla oceněna velkou stříbrnou medailí na Světové výstavě PRAGA 2018, která se konala v srpnu v Praze.

 

Jedna z dalších mých poublikací "Výplatní otisky" z roku 1991 neztratila na historické přitažlivosti a je stále aktuální. Prozatím nebyla zatím jinou publikací na toto téma tak souhrnně a komplexně překonána. Zasvěcuje do zajímavostí sběratelského oboru výplatních otisků.Tuto publikaci poskytuji zdarma, dva kusy pro toho, kdo si objedná jednu z výše uvedených publikací.

 

Frankotypisté 001

Naposledy změněnopondělí, 30 září 2019 15:19

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.