HISTORIA POSTALIS ETC... osobní blog Ivana Leiše

Historia Postalis - ETC - Ivan Leiš - pondělí, 30 září 2019

Publikace "Výplatní otisky"

Publikace "Výplatní otisky"

Tuto publikaci jsem vydal v roce 1991. Uvádí mladé a začínající sběratele do zajímavého sběratelského světa výplatních otisků. Pro pokročilé sběratele slouží též. Dfeinuje vše okolo výplatního stroje a výplatního otisku se zaměřením na Ćeskoslovensko. Tato příručka vznikla z mé jurymanské práce, kterou jsem v roce 1984 obhájil v Olomouci a stal jsem se aspirantem na jurymana poštovní historie a celin.

 

Kniha je k objednání na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Poskytuji zdarma  proti úhradě poštovného. Kroužkům mladým filatelistů, ale i  neorganizovaným mladým sběratelům poskytuji též zdarma proti úhradě poštovného.

 

Ostatní mé publikace s výjimkou "Žralok a frankotyp" a "Frankotypisté" jsou již vyprodány či rozdány a dotisk neplánuji.

 

Výplatní otisky 001

 

 

 

 

Číst dál...

Nejnovější publikace - FRANKOTYPISTÉ

Frankotypisté - nejnovější memoárová publikace

Koncem roku 2017 jsem vydal samonákladem další publikace pod názvem "FRANKOTYPISTÉ", kde zachycuji historii prvních výplatních otisků na světě, přehled otisků z území Československa a zejména historii sběratelství výplatních otisků v Československu. Bohatě ilustrováno. Objednávky přijímám na mejlové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na nedávné Národní výstavě v Liberci v září 2019 byla oceněna velkou pozlacenou medailí ve třídě literatury.

 

 

Zároveň PŘIPOMÍNÁM, ŽE I PŘEDCHOZÍ PUBLIKACE MEMOÁROVÉHO TYPU "Žralok A frankotyp" JE STÁLE V NABÍDCE KE KOUPI. I tato publikace byla oceněna velkou stříbrnou medailí na Světové výstavě PRAGA 2018, která se konala v srpnu v Praze.

 

Jedna z dalších mých poublikací "Výplatní otisky" z roku 1991 neztratila na historické přitažlivosti a je stále aktuální. Prozatím nebyla zatím jinou publikací na toto téma tak souhrnně a komplexně překonána. Zasvěcuje do zajímavostí sběratelského oboru výplatních otisků.Tuto publikaci poskytuji zdarma, dva kusy pro toho, kdo si objedná jednu z výše uvedených publikací.

 

Frankotypisté 001

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS